FC BW Linz

FC BW Linz

Follow
Austria Austria Hofmann Personal Stadion, Linz Est. 1997

Venue

Stadium Hofmann Personal Stadion
City Linz
Capacity 6,000
Surface Grass
16:30
SKU Amstetten
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74% +3 premium predikcija
15:30
FC BW Linz
FC Liefering
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71%
13:30
Austria Salzburg
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +4 premium predikcija
17:30
First Vienna
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
16:30
FC BW Linz
Floridsdorfer AC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71%
17:30
Rapid Wien II
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +2 premium predikcija
16:30
FC BW Linz
Sturm Graz II
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +1 premium predikcija
16:30
FC BW Linz
Schwarz-Weiß Bregenz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +1 premium predikcija
14:30
Voitsberg
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74% +1 premium predikcija
17:00
Floridsdorfer AC
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71%
17:00
FC BW Linz
First Vienna
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 70% +1 premium predikcija
17:00
WSPG Wels
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +3 premium predikcija
17:00
FC BW Linz
SV Kapfenberg
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
16:00
Wacker Innsbruck
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +1 premium predikcija
16:00
FC BW Linz
Austria Salzburg
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +1 premium predikcija
16:00
Admira Wacker
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +1 premium predikcija
16:00
FC BW Linz
Austria Vienna (Am)
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71%
16:00
FC BW Linz
SKN ST. Polten
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
16:00
Sturm Graz II
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74%
16:00
FC Liefering
FC BW Linz
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 72% +2 premium predikcija

Kada FC BW Linz postigne gol

Golovi po minutnom intervalu — postignuti vs primljeni · 7 utakmica

0-15'
2/0
16-30'
1/1
31-45'
3/0
46-60'
3/0
61-75'
5/1
76-90'
7/1
Postignut gol (21) Primljeni golovi (3)

FC BW Linz — Top Scorers

  • 12 Ronivaldo FC BW Linz 9 goals
  • 13 S. Weissman FC BW Linz 9 goals
  • 15 S. Seidl FC BW Linz 8 goals

Sportiko Asistent

Funkcionalnosti, takmičenje ili fudbal

Registruj se besplatno i razgovaraj sa Sportiko Asistentom — pitaj o predikcijama, takmičenju, bilo čemu vezanom za fudbal.

Registruj se besplatno Već imate nalog? Prijavite se