FC BW Linz

FC BW Linz

Follow
Austria Austria Hofmann Personal Stadion, Linz Est. 1997

Venue

Stadium Hofmann Personal Stadion
City Linz
Capacity 6,000
Surface Grass
16:30
SKU Amstetten
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 74% +3 premium napovedi
15:30
FC BW Linz
FC Liefering
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71%
13:30
Austria Salzburg
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 76% +4 premium napovedi
17:30
First Vienna
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 75% +1 premium napovedi
16:30
FC BW Linz
Floridsdorfer AC
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71%
17:30
Rapid Wien II
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 76% +2 premium napovedi
16:30
FC BW Linz
Sturm Graz II
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71% +1 premium napovedi
16:30
FC BW Linz
Schwarz-Weiß Bregenz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71% +1 premium napovedi
14:30
Voitsberg
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 74% +1 premium napovedi
17:00
Floridsdorfer AC
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71%
17:00
FC BW Linz
First Vienna
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 70% +1 premium napovedi
17:00
WSPG Wels
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 75% +3 premium napovedi
17:00
FC BW Linz
SV Kapfenberg
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 75% +2 premium napovedi
16:00
Wacker Innsbruck
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 76% +1 premium napovedi
16:00
FC BW Linz
Austria Salzburg
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 76% +1 premium napovedi
16:00
Admira Wacker
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71% +1 premium napovedi
16:00
FC BW Linz
Austria Vienna (Am)
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 71%
16:00
FC BW Linz
SKN ST. Polten
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 75% +2 premium napovedi
16:00
Sturm Graz II
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 74%
16:00
FC Liefering
FC BW Linz
AI napoved — registriraj se brezplačno Najboljša izbira · 72% +2 premium napovedi

Ko doseže gol FC BW Linz

Goli po minutnih intervalih – dani proti prejetim · 7 tekma

0-15'
2/0
16-30'
1/1
31-45'
3/0
46-60'
3/0
61-75'
5/1
76-90'
7/1
Zadel (21) Prejeti goli (3)

FC BW Linz — Top Scorers

  • 12 Ronivaldo FC BW Linz 9 goals
  • 13 S. Weissman FC BW Linz 9 goals
  • 15 S. Seidl FC BW Linz 8 goals

Sportiko Asistent

Funkcije, tekmovanje ali nogomet

Registriraj se brezplačno za klepet s Sportiko Asistentom — vprašaj o napovedih, tekmovanju ali čemerkoli o nogometu.

Registriraj se brezplačno Že imate račun? Prijavite se