Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Follow
Croatia Croatia Stadion Maksimir, Zagreb Est. 1911

Dinamo Zagreb is one of the most storied football clubs in Croatian football, widely recognised as a dominant force in domestic competition and a regular participant on the European stage. The club competes in prestigious UEFA competitions, including the UEFA Champions League, and has established itself as a consistent presence in continental football. This site delivers AI-powered predictions and probability analysis for Dinamo Zagreb matches across the UEFA Champions League, Super Cup, and friendly fixtures, helping fans and analysts better understand potential outcomes through data-driven insights and advanced statistical modelling.

Venue

Stadium Stadion Maksimir
City Zagreb
Capacity 37,168
Surface Grass
15:00
HNK Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74%
15:00
NK Slaven Belupo
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +1 typów premium
15:00
Dinamo Zagreb
HNK Rijeka
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +1 typów premium
16:00
Rudes
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +2 typów premium
16:00
NK Varazdin
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 72% +2 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
Istra 1961
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 75% +3 typów premium
16:00
HNK Gorica
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +3 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
NK Osijek
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 72%
16:00
NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +2 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
HNK Hajduk Split
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +1 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
NK Slaven Belupo
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +3 typów premium
16:00
HNK Rijeka
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 75% +1 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
Rudes
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 76% +3 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
NK Varazdin
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +1 typów premium
16:00
Istra 1961
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 73% +3 typów premium
16:00
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 76% +4 typów premium
16:00
NK Osijek
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 72%
16:00
Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 76% +2 typów premium
16:00
HNK Hajduk Split
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74%
15:00
NK Slaven Belupo
Dinamo Zagreb
Typowanie AI — zarejestruj się za darmo Najlepszy typ · 74% +1 typów premium

Gdy Dinamo Zagreb strzela

Gole w przedziałach minutowych — strzelone vs stracone · 14 mecz

0-15'
5/3
16-30'
7/7
31-45'
4/2
46-60'
5/4
61-75'
5/1
76-90'
8/1
106-120'
1/0
Strzelił (35) Stracone (18)

Dinamo Zagreb — Top Scorers

  • 1 D. Beljo Dinamo Zagreb 9 goals
  • 1 M. Bakrar Dinamo Zagreb 5 goals
  • 9 D. Beljo Dinamo Zagreb 5 goals
  • 11 D. Beljo Dinamo Zagreb 2 goals
  • 14 D. Livaković Dinamo Zagreb 0 goals

Asystent Sportiko

Funkcje, konkurs lub piłka nożna

Zarejestruj się za darmo, aby rozmawiać z Asystentem Sportiko — pytaj o prognozy, konkurs i wszystko o piłce nożnej.

Zarejestruj się za darmo Masz już konto? Zaloguj się