Athletic Club

Athletic Club

Follow
Spain Spain San Mamés Barria, Bilbao Est. 1898

Athletic Club is a distinguished football organization that competes across multiple prestigious competitions, including the Emirates Cup, Copa del Rey, and Super Cup. The club participates in high-level tournament football, facing quality opposition in both domestic and international formats. Our advanced AI prediction system analyzes Athletic Club's performances across these competitions, processing extensive match data, team statistics, and historical patterns to generate informed forecasts for their upcoming fixtures. Through sophisticated algorithms that evaluate factors such as recent form, head-to-head records, and tactical approaches, we provide data-driven predictions that help followers understand the probable outcomes of Athletic Club's matches. Our analytical approach combines traditional football metrics with cutting-edge machine learning to deliver comprehensive match predictions and performance probabilities for this competitive football club.

Venue

Stadium San Mamés Barria
City Bilbao
Capacity 53,289
Surface Grass
15:00
Rayo Vallecano
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 73% +1 selecții premium suplimentare
15:00
Valencia
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit
16:00
Athletic Club
Getafe
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 71%
16:00
Athletic Club
Real Sociedad
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 76% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Osasuna
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 75% +3 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Espanyol
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 73%
16:00
Malaga
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 75% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Real Madrid
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 75% +2 selecții premium suplimentare
16:00
Deportivo La Coruna
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 72% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Real Betis
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 72%
16:00
Racing Santander
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 74% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Villarreal
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 76% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Getafe
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 71%
16:00
Athletic Club
Levante
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 72% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Sevilla
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 71%
16:00
Athletic Club
Osasuna
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 72% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Real Madrid
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 75% +2 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Celta Vigo
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 73% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Athletic Club
Barcelona
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 74% +1 selecții premium suplimentare
16:00
Alaves
Athletic Club
Analiză AI — înregistrează-te gratuit Cea mai bună alegere · 74% +4 selecții premium suplimentare
FT
Athletic Club 0
Alaves 0
Victorie sau egal dificil pentru Athletic Club Sub 3.5 goluri 72% Câștigat
1
55%
FT
Athletic Club 1
Elche 1
Victorie sau egal dificil pentru Athletic Club Sub 3.5 goluri 72% Câștigat
1
64%
FT
Athletic Club 3
Atletico Madrid 0
Atletico Madrid sau egal Sub 3.5 goluri 72% Câștigat +1 selecții premium suplimentare
2
40%
FT
Celta Vigo 0
Athletic Club 2
Celta Vigo sau egal +1 selecții premium suplimentare
1
44%
FT
Barcelona 2
Athletic Club 0
Barcelona să câștige sau să egaleze +2 selecții premium suplimentare
1
75%
FT
Athletic Club 1
Sevilla 3
Victorie sau egal dificil pentru Athletic Club Echipa Gazdă Marchează 73% Câștigat +2 selecții premium suplimentare
1
50%
FT
Real Madrid 4
Athletic Club 2
Real Madrid să câștige sau să egaleze
1
77%
FT
Athletic Club 1
Celta Vigo 1
Prea echilibrat pentru o predicție clară
1
38%
FT
Espanyol 2
Athletic Club 0
Athletic Club sau egal
2
48%
FT
Athletic Club 0
Valencia 1
Athletic Club sau egal
1
41%
FT
Alaves 2
Athletic Club 4
Athletic Club sau egal
2
41%
FT
Atletico Madrid 3
Athletic Club 2
Victorie sau egal dificil pentru Atletico Madrid
1
59%
FT
Athletic Club 1
Osasuna 0
Athletic Club sau egal
1
45%
FT
Athletic Club 1
Villarreal 2
Villarreal sau egal
2
44%
FT
Getafe 2
Athletic Club 0
Getafe sau egal
1
45%

Când marchează Athletic Club

Goluri pe interval de minute — marcate vs. primite · 6 meciuri

0-15'
0/1
16-30'
2/0
31-45'
0/1
46-60'
2/3
61-75'
1/0
76-90'
1/2
Marcat (6) Primite (7)

Athletic Club — Top Scorers

  • 19 Gorka Guruzeta Athletic Club 10 goals
  • 15 Gorka Guruzeta Athletic Club 2 goals

Asistentul Sportiko

Funcționalități, concurs sau fotbal

Înregistrează-te gratuit pentru a discuta cu Asistentul Sportiko — întreabă despre predicții, concurs sau orice legat de fotbal.

Înregistrare gratuită Ai deja un cont? Conectează-te