Racing Club

Racing Club

Follow
Argentina Argentina Estadio Presidente Juan Domingo Perón, Avellaneda, Provincia de Buenos Aires Est. 1903

Venue

Stadium Estadio Presidente Juan Domingo Perón
City Avellaneda, Provincia de Buenos Aires
Capacity 51,500
Surface Grass
FT
Racing Club 3
Sarmiento Junin 1
Racing Club veya beraberlik 2nd Half Over 0.5 73% Kazandı +1 premium tahmin
1
49%
FT
Huracan 2
Racing Club 1
Huracan veya beraberlik 1st Half Draw or Away 75% Kazandı
1
36%
FT
Racing Club 1
Atletico Tucuman 2
Racing Club veya beraberlik Ev Sahibi Gol Atar 74% Kazandı +1 premium tahmin
1
49%
FT
Independ. Rivadavia 3
Racing Club 1
Independ. Rivadavia veya beraberlik Ev Sahibi Gol Atar 73% Kazandı
1
46%
FT
Racing Club 1
Boca Juniors 1
Boca Juniors veya beraberlik Deplasman Gol Atar 71% Kazandı +1 premium tahmin
2
39%
FT
Racing Club 0
Banfield 1
Zorlu Racing Club galibiyet veya beraberlik
1
54%
FT
Argentinos JRS 2
Racing Club 1
Zorlu Argentinos JRS galibiyet veya beraberlik Home/Draw & Over 1.5 71% Kazandı +1 premium tahmin
1
54%
FT
Racing Club 1
Tigre 3
Zorlu Racing Club galibiyet veya beraberlik Ev Sahibi veya Deplasman 73% Kazandı
1
57%
FT
Rosario Central 0
Racing Club 0
Racing Club veya beraberlik +1 premium tahmin
2
42%
FT
Racing Club 2
Gimnasia L.P. 1
Racing Club veya beraberlik 1st Half Home or Draw 74% Kazandı
1
46%
FT
Rosario Central 2
Racing Club 1
FT
Racing Club 1
Barracas Central 1
Zorlu Racing Club galibiyet veya beraberlik
1
64%
FT
Aldosivi 1
Racing Club 1
Racing Club kazanır veya berabere kalır
2
74%
FT
Racing Club 0
River Plate 2
Racing Club veya beraberlik
1
40%
FT
Independiente 1
Racing Club 0
Zorlu Racing Club galibiyet veya beraberlik
2
54%

Racing Club gol attığında

Dakika aralığına göre goller — atılan ve yenilen · 28 maç

0-15'
2/2
16-30'
7/7
31-45'
5/6
46-60'
3/6
61-75'
4/2
76-90'
9/9
106-120'
0/1
Gol attı (30) Yenilen goller (33)

Sportiko Asistanı

Özellikler, yarışma veya futbol

Sportiko Asistanı ile sohbet etmek için ücretsiz kaydol — tahminler, yarışma veya futbolla ilgili her şeyi sorabilirsin.

Ücretsiz kayıt ol Zaten hesabın var mı? Giriş yap