Randers FC

Randers FC

Follow
Denmark Denmark Cepheus Park Randers, Randers Est. 2003

Venue

Stadium Cepheus Park Randers
City Randers
Capacity 12,000
Surface Grass
16:00
Randers FC
Viborg
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74% +1 premium predikcija
16:00
AC Horsens
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74%
17:00
Randers FC
Brondby
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 73%
17:00
Lyngby
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +1 premium predikcija
17:00
Randers FC
FC Nordsjaelland
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74%
17:00
Viborg
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
17:00
Randers FC
AC Horsens
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 72%
17:00
Aarhus
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +1 premium predikcija
17:00
Silkeborg
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 73% +1 premium predikcija
17:00
Randers FC
Sonderjyske
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 73%
17:00
FC Copenhagen
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
17:00
Randers FC
FC Midtjylland
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +3 premium predikcija
17:00
Odense
Randers FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76%

Kada Randers FC postigne gol

Golovi po minutnom intervalu — postignuti vs primljeni · 9 utakmica

0-15'
3/2
16-30'
2/3
31-45'
1/3
46-60'
2/1
61-75'
3/1
76-90'
0/4
Postignut gol (11) Primljeni golovi (14)

Randers FC — Top Scorers

  • 13 M. Themsen Randers FC 3 goals
  • 15 E. Mahmoud Randers FC 3 goals
  • 19 M. Sankoh Randers FC 3 goals

Sportiko Asistent

Funkcionalnosti, takmičenje ili fudbal

Registruj se besplatno i razgovaraj sa Sportiko Asistentom — pitaj o predikcijama, takmičenju, bilo čemu vezanom za fudbal.

Registruj se besplatno Već imate nalog? Prijavite se