Grazer AK

Grazer AK

Follow
Austria Austria Merkur Arena, Graz Est. 1902

Venue

Stadium Merkur Arena
City Graz
Capacity 16,764
Surface Grass
Austria Austria · Bundesliga 15 αγώνες
15:00
Grazer AK
Red Bull Salzburg
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 71% +1 premium επιλογές
15:00
Sturm Graz
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 75% +1 premium επιλογές
15:00
WSG Wattens
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 74% +2 premium επιλογές
16:00
Grazer AK
TSV Hartberg
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 75% +1 premium επιλογές
16:00
Austria Lustenau
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 75% +1 premium επιλογές
16:00
Grazer AK
Rapid Vienna
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 71%
16:00
Grazer AK
SCR Altach
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 73% +1 premium επιλογές
16:00
TSV Hartberg
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 74% +1 premium επιλογές
16:00
Grazer AK
Sturm Graz
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 73% +2 premium επιλογές
16:00
Austria Vienna
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 75% +1 premium επιλογές
16:00
Grazer AK
WSG Wattens
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 73% +1 premium επιλογές
16:00
Grazer AK
Ried
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 76% +4 premium επιλογές
16:00
Wolfsberger AC
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 75%
16:00
Grazer AK
Lask Linz
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 72%
16:00
Red Bull Salzburg
Grazer AK
Πρόβλεψη AI — Εγγραφή δωρεάν Καλύτερη επιλογή · 72%
Austria Austria · Bundesliga 17 αγώνες
FT
Grazer AK 2
Austria Vienna 2
Austria Vienna ή ισοπαλία +4 premium επιλογές
2
37%
FT
SCR Altach 1
Grazer AK 2
SCR Altach ή ισοπαλία Πάνω από 1.5 Γκολ 76% Σωστό +2 premium επιλογές
1
43%
FT
Grazer AK 0
Wolfsberger AC 0
Wolfsberger AC ή ισοπαλία +1 premium επιλογές
2
45%
FT
Ried 1
Grazer AK 0
Ried ή ισοπαλία Να σκοράρει ο Γηπεδούχος 76% Σωστό +3 premium επιλογές
1
44%
FT
Rapid Vienna 8
Grazer AK 0
Δύσκολη νίκη ή ισοπαλία για Rapid Vienna Home/Draw & Over 1.5 72% Σωστό +2 premium επιλογές
1
59%
FT
Grazer AK 2
Austria Lustenau 1
Grazer AK ή ισοπαλία Under 3.5 Γκολ 75% Σωστό +4 premium επιλογές
1
41%
FT
Lask Linz 3
Grazer AK 0
Δύσκολη νίκη ή ισοπαλία για Lask Linz Home 2H Over 0.5 73% Σωστό +2 premium επιλογές
1
62%
FT
WSG Wattens 1
Grazer AK 5
Δύσκολη νίκη ή ισοπαλία για WSG Wattens
1
50%
FT
Grazer AK 2
Wolfsberger AC 0
Grazer AK ή ισοπαλία
1
37%
FT
WSG Wattens 2
Grazer AK 0
WSG Wattens ή ισοπαλία
1
44%
FT
Grazer AK 2
Ried 1
Ried ή ισοπαλία
2
43%
FT
TSV Hartberg 1
Grazer AK 0
FT
Grazer AK 1
Red Bull Salzburg 1
FT
Wolfsberger AC 2
Grazer AK 2
FT
Grazer AK 1
Lask Linz 2
FT
Sturm Graz 2
Grazer AK 1
FT
Grazer AK 3
FC BW Linz 1

Όταν σκοράρει η Grazer AK

Γκολ ανά χρονικό διάστημα — σκοραρισμένα vs δεχθέντα · 9 αγώνες

0-15'
3/4
16-30'
1/3
31-45'
3/4
46-60'
3/3
61-75'
1/2
76-90'
3/4
Σκόραρε (14) Δεχθέντα (20)

Grazer AK — Top Scorers

  • 6 R. Harakaté Grazer AK 11 goals
  • 17 D. Maderner Grazer AK 8 goals
  • 10 A. Hofleitner Grazer AK 3 goals

Βοηθός Sportiko

Λειτουργίες, διαγωνισμός ή ποδόσφαιρο

Εγγραφή δωρεάν για να συνομιλήσεις με τον Βοηθό Sportiko — ρώτα για προβλέψεις, τον διαγωνισμό, οτιδήποτε ποδοσφαιρικό.

Δωρεάν εγγραφή Έχεις ήδη λογαριασμό; Σύνδεση