Ulsan Hyundai FC

Ulsan Hyundai FC

Follow
Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan Est. 1983

Venue

Stadium Ulsan Munsu Football Stadium
City Ulsan
Capacity 44,102
Surface Grass
FT
FC Anyang 2
Ulsan Hyundai FC 1
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik +1 premium tahmin
2
47%
FT
Ulsan Hyundai FC 2
Incheon United 1
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik 1.5 Üzeri Gol 76% Kazandı +2 premium tahmin
1
43%
FT
Ulsan Hyundai FC 1
FC Seoul 0
FC Seoul veya beraberlik Ev Sahibi Gol Atar 72% Kazandı +1 premium tahmin
2
46%
FT
Jeju United FC 0
Ulsan Hyundai FC 0
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik +1 premium tahmin
2
40%
FT
Ulsan Hyundai FC 3
Gimcheon Sangmu FC 1
Zorlu Ulsan Hyundai FC galibiyet veya beraberlik
1
50%
FT
Daejeon Citizen 2
Ulsan Hyundai FC 1
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik 3.5 Altı Gol 74% Kazandı +1 premium tahmin
2
39%
FT
Jeonbuk Motors 1
Ulsan Hyundai FC 0
Jeonbuk Motors veya beraberlik 3.5 Altı Gol 74% Kazandı +1 premium tahmin
1
46%
FT
Ulsan Hyundai FC 2
Gangwon FC 3
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik +1 premium tahmin
1
39%
FT
Pohang Steelers 0
Ulsan Hyundai FC 2
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik Deplasman Gol Atar 75% Kazandı
2
40%
FT
Ulsan Hyundai FC 3
FC Anyang 1
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik Ev Sahibi Gol Atar 76% Kazandı +3 premium tahmin
1
46%
FT
FC Seoul 1
Ulsan Hyundai FC 3
Zorlu FC Seoul galibiyet veya beraberlik
1
65%
FT
Ulsan Hyundai FC 1
Incheon United 2
Zorlu Incheon United galibiyet veya beraberlik
2
51%
FT
Daejeon Citizen 0
Ulsan Hyundai FC 0
Zorlu Ulsan Hyundai FC galibiyet veya beraberlik
2
61%
FT
Ulsan Hyundai FC 1
Jeonbuk Motors 3
Ulsan Hyundai FC veya beraberlik 1st Half Draw or Away 75% Kazandı
1
34%
FT
Gwangju FC 1
Ulsan Hyundai FC 1
Ulsan Hyundai FC kazanır
2
79%
FT
Gangwon FC 2
Ulsan Hyundai FC 0
Ulsan Hyundai FC kazanır veya berabere kalır
2
72%
FT
Ulsan Hyundai FC 2
Jeju United FC 1
Ulsan Hyundai FC kazanır veya berabere kalır
1
78%
FT
Ulsan Hyundai FC 1
Bucheon FC 1995 0
Ulsan Hyundai FC kazanır veya berabere kalır
1
65%
FT
Gimcheon Sangmu FC 1
Ulsan Hyundai FC 2
Zorlu Ulsan Hyundai FC galibiyet veya beraberlik
2
57%
FT
Ulsan Hyundai FC 0
Pohang Steelers 1
Ulsan Hyundai FC kazanır veya berabere kalır
1
68%

Ulsan Hyundai FC gol attığında

Dakika aralığına göre goller — atılan ve yenilen · 17 maç

0-15'
3/2
16-30'
1/3
31-45'
4/5
46-60'
6/4
61-75'
7/5
76-90'
6/6
Gol attı (27) Yenilen goller (25)

Ulsan Hyundai FC — Top Scorers

  • 2 Yago Cariello Ulsan Hyundai FC 4 goals
  • 10 Lee Dong-Gyeong Ulsan Hyundai FC 2 goals

Sportiko Asistanı

Özellikler, yarışma veya futbol

Sportiko Asistanı ile sohbet etmek için ücretsiz kaydol — tahminler, yarışma veya futbolla ilgili her şeyi sorabilirsin.

Ücretsiz kayıt ol Zaten hesabın var mı? Giriş yap