Paris Saint Germain

Paris Saint Germain

Follow
France France Parc des Princes, Paris Est. 1970

Paris Saint-Germain stands as one of Europe's most prominent football clubs, competing in France's top division, Ligue 1. The Parisian giants regularly participate in prestigious international competitions including the FIFA Intercontinental Cup and UEFA Super Cup, reflecting their status among elite European teams. Known for attracting world-class talent and maintaining consistently high performance levels in domestic and continental competitions, PSG represents French football on the global stage. Our advanced AI prediction system analyzes extensive match data, player statistics, and tactical patterns to generate probability-based forecasts for Paris Saint-Germain's upcoming fixtures. These data-driven predictions consider multiple variables including team form, historical performance, and competitive dynamics to provide insights into likely match outcomes across all competitions.

Venue

Stadium Parc des Princes
City Paris
Capacity 47,929
Surface Grass
15:00
Paris Saint Germain
Le Mans
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 70%
15:00
Strasbourg
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
19:45
Paris Saint Germain
Lyon
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 72%
16:00
Le Havre
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +4 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Estac Troyes
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 73%
16:00
Nice
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Lorient
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +2 premium predikcija
16:00
Toulouse
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Paris FC
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
19:45
Lens
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76%
16:00
Angers
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74% +2 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Auxerre
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
16:00
Monaco
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
19:45
Paris Saint Germain
Marseille
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +2 premium predikcija
16:00
Le Mans
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 71% +1 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Stade Brestois 29
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 74% +4 premium predikcija
19:45
Paris Saint Germain
Lens
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +1 premium predikcija
16:00
Rennes
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 76% +1 premium predikcija
16:00
Auxerre
Paris Saint Germain
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +2 premium predikcija
16:00
Paris Saint Germain
Strasbourg
AI analiza — registrujte se besplatno Najbolji izbor · 75% +3 premium predikcija

Kada Paris Saint Germain postigne gol

Golovi po minutnom intervalu — postignuti vs primljeni · 7 utakmica

0-15'
3/0
16-30'
2/2
31-45'
4/3
46-60'
0/0
61-75'
1/0
76-90'
5/0
Postignut gol (15) Primljeni golovi (5)

Paris Saint Germain — Top Scorers

  • 9 B. Barcola Paris Saint Germain 11 goals
  • 16 O. Dembélé Paris Saint Germain 10 goals
  • 3 K. Kvaratskhelia Paris Saint Germain 10 goals
  • 7 O. Dembélé Paris Saint Germain 8 goals
  • 16 Vitinha Paris Saint Germain 6 goals

Sportiko Asistent

Funkcionalnosti, takmičenje ili fudbal

Registruj se besplatno i razgovaraj sa Sportiko Asistentom — pitaj o predikcijama, takmičenju, bilo čemu vezanom za fudbal.

Registruj se besplatno Već imate nalog? Prijavite se