Bayern München

Bayern München

Follow
Germany Germany Allianz Arena, München Est. 1900

Bayern München stands as one of Europe's most prestigious football clubs, competing at the highest levels of international football. The German giants regularly participate in the UEFA Champions League, where they face elite opposition from across the continent, alongside various prestigious friendly tournaments and the International Champions Cup. Known for their tactical sophistication and world-class squad depth, Bayern München consistently delivers compelling matches that attract global attention. Our AI-powered prediction system analyzes extensive data patterns, team performance metrics, and historical match outcomes to generate probability-based forecasts for Bayern München's fixtures. Through advanced statistical modeling and machine learning algorithms, we provide analytical insights into their upcoming matches across all competitions, helping football enthusiasts understand the mathematical probabilities behind each encounter involving this distinguished club.

Venue

Stadium Allianz Arena
City München
Capacity 75,024
Surface Grass
13:30
FC Augsburg
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75%
13:30
Bayern München
RB Leipzig
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 70%
13:30
SC Freiburg
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 76% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
Borussia Dortmund
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 71% +1 zgjedhje premium
14:30
FSV Mainz 05
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 76% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
1. FC Köln
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 74% +1 zgjedhje premium
14:30
Hamburger SV
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
SC Paderborn 07
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 76% +1 zgjedhje premium
14:30
1899 Hoffenheim
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 71% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
Werder Bremen
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 76%
14:30
Borussia Mönchengladbach
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 76% +2 zgjedhje premium
19:30
Bayern München
Bayer Leverkusen
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 73% +1 zgjedhje premium
14:30
Eintracht Frankfurt
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75% +2 zgjedhje premium
14:30
VfB Stuttgart
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 72%
14:30
Bayern München
FC Schalke 04
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
SV Elversberg
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 74% +1 zgjedhje premium
14:30
Union Berlin
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 73% +1 zgjedhje premium
14:30
Bayern München
FC Augsburg
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 74% +1 zgjedhje premium
14:30
RB Leipzig
Bayern München
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75%
19:30
Bayern München
SC Freiburg
Analizë me AI — regjistrohu falas Zgjedhja më e mirë · 75% +1 zgjedhje premium

Kur shënon Bayern München

Gola për interval minutash — të shënuar kundrejt të pësuar · 15 ndeshje

0-15'
4/3
16-30'
7/4
31-45'
8/2
46-60'
12/2
61-75'
9/2
76-90'
13/4
Shënuar (53) Të pranuara (17)

Bayern München — Top Scorers

  • 1 H. Kane Bayern München 36 goals
  • 5 M. Olise Bayern München 15 goals
  • 6 L. Díaz Bayern München 15 goals
  • 2 H. Kane Bayern München 14 goals
  • 8 L. Díaz Bayern München 7 goals

Asistenti Sportiko

Funksionet, gara ose futbolli

Regjistrohu falas për të biseduar me Asistentin Sportiko — pyet për parashikime, garën, çdo gjë futbolli.

Regjistrohu falas Keni tashmë një llogari? Hyni