Shenyang Urban

Shenyang Urban

Follow
China China Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium, Wuhua

Venue

Stadium Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium
City Wuhua
Capacity 30,000
Surface Grass
FT
Tianjin Teda 1
Shenyang Urban 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Shenyang Urban
2
63%
FT
Yunnan Yukun 5
Shenyang Urban 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Yunnan Yukun +1 premium napovedi
1
54%
FT
Chengdu Better City 2
Shenyang Urban 1
Chengdu Better City zmaga ali remi
1
75%
FT
Shenyang Urban 4
Henan Jianye 4
Shenyang Urban ali neodločeno +1 premium napovedi
1
36%
FT
Shenyang Urban 1
Sichuan Jiuniu 2
Shenyang Urban ali neodločeno 2nd Half Over 0.5 71% Zadeto +1 premium napovedi
1
45%
FT
Dalian Zhixing 1
Shenyang Urban 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Dalian Zhixing Pod 3,5 gola 75% Zadeto
1
63%
FT
Shenyang Urban 3
Shanghai Shenhua 1
Shanghai Shenhua ali neodločeno Gosti dosežejo gol 76% Zadeto +1 premium napovedi
2
44%
FT
Shenyang Urban 0
Qingdao Youth Island 1
Shenyang Urban ali neodločeno +1 premium napovedi
1
46%
FT
Beijing Guoan 1
Shenyang Urban 1
Beijing Guoan ali neodločeno Pod 2,5 gola 76% Zadeto
1
42%
FT
Shenyang Urban 0
Chongqing Tongliang Long 0
Chongqing Tongliang Long zmaga ali remi Ne zadeneta obe ekipi 75% Zadeto
2
67%
FT
Shenyang Urban 0
Shandong Luneng 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Shandong Luneng
2
58%
FT
Shenyang Urban 3
SHANGHAI SIPG 2
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Shenyang Urban
1
56%
FT
Hangzhou Greentown 0
Shenyang Urban 5
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Hangzhou Greentown
1
59%
FT
Shenyang Urban 2
Qingdao Jonoon 1
Shenyang Urban zmaga ali remi
1
76%
FT
Wuhan Three Towns 2
Shenyang Urban 2
Wuhan Three Towns ali neodločeno
1
43%
FT
Shenyang Urban 1
Yunnan Yukun 2
Yunnan Yukun ali neodločeno
2
46%
FT
Shenyang Urban 0
Chengdu Better City 1
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Chengdu Better City
2
51%
FT
Henan Jianye 4
Shenyang Urban 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Henan Jianye
1
53%
FT
Sichuan Jiuniu 1
Shenyang Urban 0
Sichuan Jiuniu ali neodločeno
1
41%
FT
Shenyang Urban 0
Dalian Zhixing 1
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Shenyang Urban
1
56%

Ko doseže gol Shenyang Urban

Goli po minutnih intervalih – dani proti prejetim · 19 tekma

0-15'
2/8
16-30'
4/7
31-45'
2/2
46-60'
3/6
61-75'
3/3
76-90'
11/5
Zadel (25) Prejeti goli (31)

Shenyang Urban — Top Scorers

  • 5 G. Mbenza Shenyang Urban 9 goals

Sportiko Asistent

Funkcije, tekmovanje ali nogomet

Registriraj se brezplačno za klepet s Sportiko Asistentom — vprašaj o napovedih, tekmovanju ali čemerkoli o nogometu.

Registriraj se brezplačno Že imate račun? Prijavite se