Kalmar FF

Kalmar FF

Follow
Sweden Sweden Guldfågeln Arena, Kalmar Est. 1910

Venue

Stadium Guldfågeln Arena
City Kalmar
Capacity 12,182
Surface Grass
FT
Kalmar FF 0
BK Hacken 5
BK Hacken ali neodločeno 2nd Half Over 0.5 75% Zadeto +2 premium napovedi
2
40%
FT
IF Elfsborg 1
Kalmar FF 0
Zahtevna zmaga ali remi ekipe IF Elfsborg Pod 3,5 gola 71% Zadeto
1
52%
FT
Kalmar FF 0
Djurgardens IF 1
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Djurgardens IF 2nd Half Over 0.5 74% Zadeto
2
57%
FT
Halmstad 1
Kalmar FF 0
Kalmar FF ali neodločeno
2
47%
FT
Vasteras SK FK 0
Kalmar FF 0
Vasteras SK FK ali neodločeno Pod 3,5 gola 74% Zadeto +2 premium napovedi
1
49%
FT
Kalmar FF 0
Hammarby FF 4
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Hammarby FF
2
59%
FT
IFK Goteborg 3
Kalmar FF 2
Kalmar FF ali neodločeno 1st Half Draw or Away 75% Zadeto +1 premium napovedi
2
36%
FT
BK Hacken 1
Kalmar FF 1
Zahtevna zmaga ali remi ekipe BK Hacken
1
59%
FT
Kalmar FF 2
Mjallby AIF 1
Mjallby AIF ali neodločeno Gosti dosežejo gol 70% Zadeto
2
37%
FT
Kalmar FF 2
Malmo FF 2
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Malmo FF
2
52%
FT
Hammarby FF 2
Kalmar FF 0
Hammarby FF zmaga +1 premium napovedi
1
80%
FT
Kalmar FF 3
Orgryte IS 0
Kalmar FF zmaga ali remi 2nd Half Over 0.5 70% Zadeto
1
65%
FT
Gais 3
Kalmar FF 0
Gais ali neodločeno
1
48%
FT
Kalmar FF 2
Degerfors IF 1
Preblizu za napoved
1
38%
FT
IF Brommapojkarna 1
Kalmar FF 0
Kalmar FF ali neodločeno
2
35%
FT
Kalmar FF 2
Halmstad 0
Kalmar FF ali neodločeno
1
49%
FT
Sirius 3
Kalmar FF 2
Sirius zmaga ali remi
1
66%
FT
Kalmar FF 2
IF Elfsborg 1
Zahtevna zmaga ali remi ekipe Kalmar FF
1
58%
FT
Kalmar FF 1
IFK Goteborg 1
Preblizu za napoved
1
37%

Ko doseže gol Kalmar FF

Goli po minutnih intervalih – dani proti prejetim · 22 tekma

0-15'
6/8
16-30'
5/3
31-45'
4/3
46-60'
5/5
61-75'
2/6
76-90'
3/7
Zadel (25) Prejeti goli (32)

Sportiko Asistent

Funkcije, tekmovanje ali nogomet

Registriraj se brezplačno za klepet s Sportiko Asistentom — vprašaj o napovedih, tekmovanju ali čemerkoli o nogometu.

Registriraj se brezplačno Že imate račun? Prijavite se