Velez Sarsfield

Velez Sarsfield

Follow
Argentina Argentina Estadio José Amalfitani, Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires Est. 1910

Venue

Stadium Estadio José Amalfitani
City Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires
Capacity 49,747
Surface Grass
FT
Velez Sarsfield 3
Tigre 2
Velez Sarsfield sau egal 2nd Half Over 0.5 73% Câștigat +1 selecții premium suplimentare
1
46%
FT
Newells Old Boys 1
Velez Sarsfield 1
Velez Sarsfield sau egal +1 selecții premium suplimentare
2
35%
FT
Velez Sarsfield 1
Estudiantes L.P. 0
Velez Sarsfield sau egal Acasă sau Egal 74% Câștigat
1
41%
FT
Deportivo Riestra 1
Velez Sarsfield 1
Prea echilibrat pentru o predicție clară 1st Half Draw or Away 74% Câștigat +1 selecții premium suplimentare
X
35%
FT
River Plate 2
Velez Sarsfield 2
River Plate sau egal Oaspeții marchează 73% Câștigat
1
45%
FT
Velez Sarsfield 1
Defensa Y Justicia 1
Victorie sau egal dificil pentru Velez Sarsfield Peste 1.5 goluri 74% Câștigat +1 selecții premium suplimentare
1
55%
FT
Boca Juniors 1
Velez Sarsfield 1
Boca Juniors sau egal Oaspeții marchează 74% Câștigat +3 selecții premium suplimentare
1
44%
FT
Velez Sarsfield 1
Independiente 0
Velez Sarsfield sau egal +1 selecții premium suplimentare
1
40%
FT
Talleres Cordoba 1
Velez Sarsfield 3
Velez Sarsfield sau egal 2nd Half Over 0.5 74% Câștigat
2
47%
FT
Velez Sarsfield 1
Instituto Cordoba 0
Velez Sarsfield sau egal Echipa Gazdă Marchează 75% Câștigat +1 selecții premium suplimentare
1
49%
FT
Velez Sarsfield 0
Gimnasia L.P. 1
FT
Velez Sarsfield 2
Union Santa Fe 2
Victorie sau egal dificil pentru Velez Sarsfield
1
55%
FT
San Lorenzo 0
Velez Sarsfield 0
Velez Sarsfield sau egal
2
38%
FT
Velez Sarsfield 1
Central Cordoba de Santiago 0
Victorie sau egal dificil pentru Velez Sarsfield
1
59%
FT
Gimnasia M. 3
Velez Sarsfield 2
Victorie sau egal dificil pentru Velez Sarsfield
2
56%
FT
Velez Sarsfield 0
Lanus 1
Velez Sarsfield să câștige sau să egaleze
1
69%
FT
Platense 0
Velez Sarsfield 2
Velez Sarsfield sau egal
2
46%
FT
Tigre 1
Velez Sarsfield 1
Velez Sarsfield sau egal
2
41%

Când marchează Velez Sarsfield

Goluri pe interval de minute — marcate vs. primite · 27 meci

0-15'
9/3
16-30'
1/4
31-45'
7/2
46-60'
5/2
61-75'
6/3
76-90'
7/6
Marcat (35) Primite (20)

Velez Sarsfield — Top Scorers

  • 8 R. Martínez Velez Sarsfield 8 goals

Asistentul Sportiko

Funcționalități, concurs sau fotbal

Înregistrează-te gratuit pentru a discuta cu Asistentul Sportiko — întreabă despre predicții, concurs sau orice legat de fotbal.

Înregistrare gratuită Ai deja un cont? Conectează-te