Houston Dynamo

Houston Dynamo

Follow
USA USA Shell Energy Stadium, Houston, Texas Est. 2005

Venue

Stadium Shell Energy Stadium
City Houston, Texas
Capacity 22,661
Surface Grass
FT
Houston Dynamo 2
FC Cincinnati 2
Houston Dynamo lub remis 1st Half Over 0.5 74% Trafiony +1 typów premium
1
49%
FT
San Jose Earthquakes 1
Houston Dynamo 0
Zbyt wyrównane, by wskazać faworyta 1st Half Over 0.5 73% Trafiony
2
37%
FT
Houston Dynamo 2
Real Salt Lake 1
Houston Dynamo lub remis
1
49%
FT
Charlotte 0
Houston Dynamo 0
Charlotte lub remis 1st Half Home or Draw 76% Trafiony +1 typów premium
1
43%
FT
Houston Dynamo 0
San Jose Earthquakes 0
Trudna wygrana lub remis Houston Dynamo
1
61%
FT
St. Louis City 2
Houston Dynamo 1
St. Louis City lub remis Gospodarz strzeli gola 73% Trafiony +1 typów premium
1
39%
FT
Vancouver Whitecaps 0
Houston Dynamo 1
Trudna wygrana lub remis Vancouver Whitecaps Poniżej 3.5 gola 75% Trafiony +4 typów premium
1
54%
FT
Houston Dynamo 1
Los Angeles Galaxy 0
Trudna wygrana lub remis Houston Dynamo
1
64%
FT
New England Revolution 0
Houston Dynamo 2
New England Revolution lub remis 1st Half Draw or Away 75% Trafiony +2 typów premium
1
37%
FT
Sporting Kansas City 0
Houston Dynamo 2
Houston Dynamo lub remis Gospodarz lub gość 73% Trafiony
2
50%
FT
Houston Dynamo 3
Austin 0
Trudna wygrana lub remis Houston Dynamo +1 typów premium
1
52%
FT
Houston Dynamo 1
DC United 1
Trudna wygrana lub remis Houston Dynamo 2nd Half Over 0.5 71% Trafiony
1
62%
FT
Los Angeles Galaxy 1
Houston Dynamo 1
Houston Dynamo lub remis
2
46%
FT
Houston Dynamo 0
Vancouver Whitecaps 0
Trudna wygrana lub remis Vancouver Whitecaps
2
60%
FT
Real Salt Lake 3
Houston Dynamo 0
Trudna wygrana lub remis Real Salt Lake
1
53%
FT
Los Angeles FC 1
Houston Dynamo 4
Los Angeles FC – wygrana lub remis
1
70%
FT
Houston Dynamo 1
Colorado Rapids 0
Colorado Rapids lub remis
2
41%
FT
Austin 2
Houston Dynamo 0
Houston Dynamo lub remis
2
44%

Gdy Houston Dynamo strzela

Gole w przedziałach minutowych — strzelone vs stracone · 26 mecz

0-15'
1/4
16-30'
4/3
31-45'
10/5
46-60'
7/3
61-75'
8/3
76-90'
7/9
Strzelił (37) Stracone (27)

Houston Dynamo — Top Scorers

  • 6 Guilherme Houston Dynamo 14 goals

Asystent Sportiko

Funkcje, konkurs lub piłka nożna

Zarejestruj się za darmo, aby rozmawiać z Asystentem Sportiko — pytaj o prognozy, konkurs i wszystko o piłce nożnej.

Zarejestruj się za darmo Masz już konto? Zaloguj się