Levski Sofia

Levski Sofia

Follow
Bulgaria Bulgaria Stadion Georgi Asparuhov, Sofia Est. 1914

Levski Sofia is one of Bulgaria's most storied and widely supported football clubs, competing at both domestic and European levels, including in UEFA Champions League and UEFA Europa Conference League qualifying campaigns, as well as international friendly fixtures. As one of Sofia's most prominent sides, Levski carry a rich footballing heritage and a passionate fanbase that spans generations. This site delivers AI-powered predictions and probability-based analysis for Levski Sofia matches across all competitions, helping fans and analysts better understand potential outcomes through data-driven insights. Explore our match previews, performance trends, and statistical models built to bring sharper clarity to every Levski Sofia fixture.

Venue

Stadium Stadion Georgi Asparuhov
City Sofia
Capacity 29,200
Surface Grass
15:00
Cherno More Varna
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 75% +3 premium prognoza
15:00
Arda Kardzhali
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 76% +1 premium prognoza
16:00
Levski Sofia
CSKA Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 76% +2 premium prognoza
16:00
Dunav Ruse
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 76% +2 premium prognoza
16:00
Levski Sofia
Lokomotiv Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 74% +1 premium prognoza
16:00
Septemvri Sofia
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 75% +3 premium prognoza
16:00
Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 74% +1 premium prognoza
16:00
Levski Sofia
Slavia Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 76% +2 premium prognoza
16:00
Spartak Varna
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 72%
16:00
Levski Sofia
Botev Plovdiv
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 76% +4 premium prognoza
16:00
CSKA 1948
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 72%
16:00
Levski Sofia
Botev Vratsa
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 75% +3 premium prognoza
16:00
Ludogorets
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 71%
15:00
Levski Sofia
Cherno More Varna
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 74% +1 premium prognoza
15:00
Levski Sofia
Arda Kardzhali
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 72% +1 premium prognoza
15:00
CSKA Sofia
Levski Sofia
AI analiza — registriraj se besplatno Najbolji odabir · 73% +2 premium prognoza

Kada Levski Sofia postigne gol

Golovi po minutnom intervalu — postignuti vs primljeni · 18 utakmica

0-15'
8/3
16-30'
2/1
31-45'
6/2
46-60'
7/4
61-75'
5/4
76-90'
13/1
Postignut gol (41) Primljeni golovi (15)

Levski Sofia — Top Scorers

  • 4 Reinaldo Levski Sofia 3 goals
  • 13 A. Oko-Flex Levski Sofia 2 goals
  • 2 Álex Centelles Levski Sofia 0 goals
  • 6 Serginho Levski Sofia 0 goals

Sportiko Asistent

Značajke, natjecanje ili nogomet

Registriraj se besplatno i razgovaraj sa Sportiko Asistentom — pitaj o predviđanjima, natjecanju, bilo čemu vezanom uz nogomet.

Registriraj se besplatno Već imaš račun? Prijavi se