Talleres Cordoba

Talleres Cordoba

Follow
Argentina Argentina Estadio Mario Alberto Kempes, Ciudad de Córdoba, Provincia de Córdoba Est. 1913

Venue

Stadium Estadio Mario Alberto Kempes
City Ciudad de Córdoba, Provincia de Córdoba
Capacity 57,503
Surface Grass
FT
Instituto Cordoba 3
Talleres Cordoba 1
Instituto Cordoba или равен Домакинът да вкара 73% Спечелена +2 премиум прогнози
1
48%
FT
Talleres Cordoba 2
Union Santa Fe 1
Talleres Cordoba или равен 2nd Half Over 0.5 75% Спечелена +2 премиум прогнози
1
39%
FT
San Lorenzo 1
Talleres Cordoba 0
San Lorenzo или равен 2nd Half Over 0.5 72% Спечелена
1
40%
FT
Talleres Cordoba 0
Central Cordoba de Santiago 0
Труден успех или равенство за Talleres Cordoba
1
51%
FT
Talleres Cordoba 2
Rosario Central 2
Rosario Central или равен 2nd Half Over 0.5 73% Спечелена +1 премиум прогнози
2
40%
FT
Gimnasia M. 3
Talleres Cordoba 1
Gimnasia M. или равен Домакинът да вкара 74% Спечелена +1 премиум прогнози
1
39%
FT
Talleres Cordoba 0
Lanus 3
Talleres Cordoba или равен 1st Half Draw or Away 73% Спечелена
1
39%
FT
Platense 0
Talleres Cordoba 4
Platense или равен 2nd Half Over 0.5 71% Спечелена
1
38%
FT
Talleres Cordoba 1
Velez Sarsfield 3
Velez Sarsfield или равен 2nd Half Over 0.5 74% Спечелена
2
47%
FT
Newells Old Boys 1
Talleres Cordoba 0
Newells Old Boys или равен 1st Half Draw or Away 74% Спечелена +2 премиум прогнози
1
38%
FT
Estudiantes L.P. 0
Talleres Cordoba 0
Труден успех или равенство за Estudiantes L.P.
1
57%
FT
Talleres Cordoba 2
Deportivo Riestra 0
Труден успех или равенство за Talleres Cordoba
1
51%
FT
Defensa Y Justicia 1
Talleres Cordoba 2
Defensa Y Justicia или равен
1
41%
FT
Talleres Cordoba 0
Boca Juniors 1
Boca Juniors или равен
2
36%
FT
Independiente 1
Talleres Cordoba 2
Independiente или равен
1
48%
FT
Belgrano Cordoba 0
Talleres Cordoba 0
Belgrano Cordoba или равен
1
42%
FT
Talleres Cordoba 1
Instituto Cordoba 0
Talleres Cordoba или равен
1
46%
FT
Talleres Cordoba 0
San Lorenzo 0
Talleres Cordoba или равен
1
40%
FT
Central Cordoba de Santiago 2
Talleres Cordoba 0
FT
Rosario Central 0
Talleres Cordoba 1

When Talleres Cordoba scores

Goals per minute interval — scored vs conceded · 27 мача

0-15'
2/1
16-30'
5/2
31-45'
5/2
46-60'
3/8
61-75'
7/6
76-90'
8/10
Scored (30) Conceded (29)

Sportiko Асистент

Функции, състезанието или футбол

Регистрирай се безплатно, за да чатиш със Sportiko Асистента — питай за прогнози, състезанието или всичко свързано с футбол.

Регистрирай се безплатно Вече имаш акаунт? Влез