Slovan Liberec

Slovan Liberec

Follow
Czech-Republic Czech-Republic Stadion u Nisy, Liberec Est. 1921

Venue

Stadium Stadion u Nisy
City Liberec
Capacity 9,900
Surface Grass
13:00
Slovan Liberec
Slovácko
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 75% +1 премиум прогнози
13:00
Sigma Olomouc
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 72% +2 премиум прогнози
13:00
Slovan Liberec
Baník Ostrava
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76%
14:00
Pardubice
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76% +2 премиум прогнози
14:00
Slovan Liberec
Bohemians 1905
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 75% +1 премиум прогнози
14:00
Sparta Praha
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 74% +2 премиум прогнози
14:00
Teplice
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 72% +2 премиум прогнози
14:00
Slovan Liberec
Zbrojovka Brno
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 73%
14:00
Slavia Praha
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 72%
14:00
Slovan Liberec
Zlin
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76% +2 премиум прогнози
14:00
Hradec Králové
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76%
14:00
Slovan Liberec
FK Jablonec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 75%
14:00
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76% +1 премиум прогнози
14:00
Slovan Liberec
Artis
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76% +2 премиум прогнози
14:00
Slovácko
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 74% +2 премиум прогнози
14:00
Slovan Liberec
Sigma Olomouc
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 75% +2 премиум прогнози
14:00
Baník Ostrava
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 74%
13:00
Slovan Liberec
Pardubice
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 74% +2 премиум прогнози
13:00
Bohemians 1905
Slovan Liberec
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 74% +2 премиум прогнози
13:00
Slovan Liberec
Sparta Praha
AI call — sign up free Най-добра прогноза · 76% +2 премиум прогнози
FT
Artis 0
Slovan Liberec 0
Труден успех или равенство за Slovan Liberec Под 3.5 гола 70% Спечелена
2
57%
FT
Slovan Liberec 3
Mlada Boleslav 0
Труден успех или равенство за Slovan Liberec
1
53%
FT
FK Jablonec 1
Slovan Liberec 2
Slovan Liberec или равен Под 3.5 гола 75% Спечелена +3 премиум прогнози
2
35%
FT
Slovan Liberec 2
Hradec Králové 0
Труден успех или равенство за Slovan Liberec Над 1.5 гола 72% Спечелена
1
54%
FT
Zlin 0
Slovan Liberec 1
Труден успех или равенство за Slovan Liberec 2nd Half Over 0.5 75% Спечелена
2
57%
FT
Slovan Liberec 1
Slavia Praha 1
Труден успех или равенство за Slavia Praha 1st Half Over 0.5 74% Спечелена +1 премиум прогнози
2
50%
FT
Zbrojovka Brno 0
Slovan Liberec 1
Zbrojovka Brno или равен Гостите да вкарат 72% Спечелена
1
40%
FT
Slovan Liberec 0
Teplice 1
Труден успех или равенство за Slovan Liberec Под 3.5 гола 76% Спечелена +1 премиум прогнози
1
52%
FT
Plzen 1
Slovan Liberec 3
Труден успех или равенство за Plzen Домакинът да вкара 72% Спечелена
1
51%
FT
Slovan Liberec 1
Teplice 1
FT
Bohemians 1905 0
Slovan Liberec 0
FT
Slovan Liberec 0
Hradec Králové 1

When Slovan Liberec scores

Goals per minute interval — scored vs conceded · 9 мача

0-15'
0/1
16-30'
1/1
31-45'
1/0
46-60'
2/1
61-75'
4/2
76-90'
4/0
Scored (12) Conceded (5)

Slovan Liberec — Top Scorers

  • 17 P. Dulay Slovan Liberec 3 goals
  • 19 L. Mašek Slovan Liberec 3 goals

Sportiko Асистент

Функции, състезанието или футбол

Регистрирай се безплатно, за да чатиш със Sportiko Асистента — питай за прогнози, състезанието или всичко свързано с футбол.

Регистрирай се безплатно Вече имаш акаунт? Влез